Szczoteczka Oclean X Ultra z technologią AI

<
Gallery image
>
Szczoteczka Oclean X Ultra z technologią AI 1
<
Szczoteczka Oclean X Ultra z technologią AI 1Szczoteczka Oclean X Ultra z technologią AI 2Szczoteczka Oclean X Ultra z technologią AI 3Szczoteczka Oclean X Ultra z technologią AI 4Szczoteczka Oclean X Ultra z technologią AI 5
 
>
 
 

Oclean, wiodąca marka w dziedzinie technologii higieny jamy ustnej wprowadza na polski rynek przełomowy produkt - szczoteczkę soniczną Oclean X Ultra WiFi Smart Sonic Toothbrush. To urządzenie stworzone z myślą redefiniowania higieny jamy ustnej.


Odkryj futurystyczne innowacje w postaci bieżącego podglądu czystości jamy ustnej i wskazówek głosowych AI

Wyobraź sobie szczoteczkę do zębów, która w czasie rzeczywistym podpowiada, jak lepiej myć zęby. Teraz jest to możliwe dzięki Oclean X Ultra i jej przewodnikowi głosowemu AI, zasilanemu przez inteligentny chip Oclean i technologię przewodzenia AI. Funkcje te zapewniają użytkownikom spersonalizowane wskazówki, poprawiając technikę i nawyki szczotkowania. Inteligentny ekran dotykowy zapewnia ponadto podgląd całego procesuczyszczenia jamy ustnej, oferując śledzenie 8 obszarów szczotkowania z natychmiastową informacją zwrotną na urządzeniu dla optymalnej pielęgnacji jamy ustnej.


X Ultra ulepsza rutynę pielęgnacji jamy ustnej dzięki inteligentnym funkcjom

Szczoteczka Oclean X Ultra wykracza poza przeciętność, oferując zestaw inteligentnych funkcji, które podnoszą poziom rutynowej pielęgnacji jamy ustnej. Jej długotrwała bateria zapewnia imponujące 40 dni użytkowania* na jednym ładowaniu, oferując nieprzerwany dostęp do zaawansowanej pielęgnacji jamy ustnej. Dzięki pięciu różnym trybom i konfigurowalnym opcjom, użytkownicy mogą dostosować szczotkowanie do swoich potrzeb. Silnik Maglev 3.0, wyposażony w system TurboClean, to imponujące 84 000 ruchów na minutę, zapewniając stałą moc przy każdym poziomie naładowania baterii. Co więcej, szczoteczka posiada również odporną na pleśń nanopowłokę dla lepszej higieny, a jej wodoodporna konstrukcja PX7 zapewnia łatwe czyszczenie i użyteczność w różnych środowiskach. Spersonalizowane raporty i sugestie dotyczące szczotkowania można znaleźć w aplikacji Oclean Care+ za pośrednictwem łączności ze smartfonem.

*Weryfikowane przez 2-minutowy okres szczotkowania, dwa razy dziennie, przy użyciu 3. poziomu intensywności w trybie Unlimited Clean.


X Ultra: Najwyższa jakość szczotkowania zębów

Nowa szczoteczka Oclean X Ultra jest dostępna w Polsce w zestawie. Zestaw zawiera nowe luksusowe etui podróżne z możliwością ładowania (typu C), które pasuje do rączki szczoteczki i 2 główki szczoteczki. Dodatkowo zestaw zawiera nowo zaprojektowany uchwyt ścienny i bazę ładującą, a także wszystkie trzy główki szczoteczki X Ultra Series FlexFit, które zaspokajają różne potrzeby: Ultra Clean, Ultra Gum Care i Ultra White.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Oclean X Ultra S, odwiedź https://oclean.pl/


O Oclean

Firma Oclean, założona w 2016 roku jest liderem innowacji w dziedzinie higieny jamy ustnej. Z ponad 300 patentami i obecnością na ponad 40 rynkach, Oclean zdobył międzynarodowe uznanie, otrzymując prestiżowe nagrody za wzornictwo i uznanie konsumentów. Inteligentna soniczna szczoteczka do zębów X Ultra S WiFi jest przykładem zaangażowania firmy Oclean w poprawę i ułatwianie zdrowia jamy ustnej dzięki najnowocześniejszej technologii i inteligentnym rozwiązaniom.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 03-04-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES