Zadig&Voltaire This Is Really! - olfaktoryczna gra kontrastów i tekstur w nowych zapachach

<
Gallery image
>
Zadig&Voltaire This Is Really! 1
<
Zadig&Voltaire This Is Really! 1Zadig&Voltaire This Is Really! 2Zadig&Voltaire This Is Really! 3Zadig&Voltaire This Is Really! 4Zadig&Voltaire This Is Really! 5Zadig&Voltaire This Is Really! 6Zadig&Voltaire This Is Really! 7Zadig&Voltaire This Is Really! 8Zadig&Voltaire This Is Really! 9Zadig&Voltaire This Is Really! 10Zadig&Voltaire This Is Really! 11Zadig&Voltaire This Is Really! 12Zadig&Voltaire This Is Really! 13Zadig&Voltaire This Is Really! 14Zadig&Voltaire This Is Really! 15Zadig&Voltaire This Is Really! 16Zadig&Voltaire This Is Really! 17Zadig&Voltaire This Is Really! 18Zadig&Voltaire This Is Really! 19Zadig&Voltaire This Is Really! 20Zadig&Voltaire This Is Really! 21Zadig&Voltaire This Is Really! 22Zadig&Voltaire This Is Really! 23Zadig&Voltaire This Is Really! 24Zadig&Voltaire This Is Really! 25Zadig&Voltaire This Is Really! 26Zadig&Voltaire This Is Really! 27Zadig&Voltaire This Is Really! 28Zadig&Voltaire This Is Really! 29Zadig&Voltaire This Is Really! 30Zadig&Voltaire This Is Really! 31Zadig&Voltaire This Is Really! 32Zadig&Voltaire This Is Really! 33Zadig&Voltaire This Is Really! 34Zadig&Voltaire This Is Really! 35Zadig&Voltaire This Is Really! 36Zadig&Voltaire This Is Really! 37Zadig&Voltaire This Is Really! 38
 
>
 
 

Zapachy This Is Really Her! i This Is Really Him! zaprzeczają konwencji. Wyraźne. Odważne. Przekraczające granice. Nigdy zapach nie był tak uderzający, intensywny i mocny. I nie bez powodu: Zadig&Voltaire przedstawia dwa intensywne zapachy idealne do noszenia przez całą dobę, które dołączą do historii marki.


This Is Really Her!
This Is Really Him!


Paryż nocą. Jego żywe cienie. Jego magnetyczna aura.
Paryż za dnia. Jego iskrzące światło. Jego metaliczny blask.

Napędzane żywą atmosferą nocnego Paryża, dwa wolne duchy wyruszają, aby przeżyć swoją historię miłosną. Pragnienia, popędy i tęsknota nieustannie eksplodują. Ich pełna pasji podróż kończy się o świcie. W ich projekcji? Charakterystyczny zapach. Ponadczasowy. Od dnia do nocy. I od nocy po dzień.

Zapachy This Is Really Her! i This Is Really Him! zaprzeczają konwencji. Wyraźne. Odważne. Przekraczające granice. Nigdy zapach nie był tak uderzający i mocny. I nie bez powodu: Zadig&Voltaire przedstawia dziś dwa intensywne zapachy, które dołączą do historii marki.


Design!

Metaliczne połączenie

Inspiracja? Jak zwykle to moda i styl życia Zadig&Voltaire. Gnieciona skóra to jedna z wizytówek paryskiej marki. W przypadku This Is Really! etykiety na flakonach zdobi efekt metalicznej skóry widoczny w obecnych projektach Cécilii Bönström. Kultowych, ponadczasowych modeli, które można nosić zarówno w dzień, jak i w nocy. Ukłon w stronę nowych, intensywnych zapachów, idealnych do noszenia przez całą dobę.

Przez całą olśniewającą noc duet emblematycznych flakonów This is! w przejrzysty sposób ujawnia zapach. Tutaj ich boczne krawędzie niosą ze sobą nową wiadomość: dwie pokrewne dusze spotykają się w intensywności zmierzchu aż do świtu.
Oślepiająca. Ikoniczna. This Is Really Her! lśni. Jej metaliczne rozbłyski i żółty kolor płynu inspirowane są światłami Paryża o zmroku.
Wyraźny. Magnetyczny. This Is Really Him! jest hipnotyczny. Kolorystyczne akcenty srebra i antracytu przywołują grę nocnych cieni na najpiękniejszych budynkach stolicy.
I w przypadku obu z nich: nazwa Zadig&Voltaire, ujawniona na opakowaniu zewnętrznym, rezonuje bez końca. Jak mantra śpiewana w nocy.

Opakowanie bezpośrednio powiązane z modowym programem CSR o nazwie VoltAIRe; flakony This Is Really! zostały zaprojektowane tak, aby zminimalizować ich wpływ na środowisko. Butelka zawiera 15% szkła pochodzącego z recyklingu postkonsumenckiego, a waga flakonów została zmniejszona o 13%. Opakowanie kartonowe składa się z materiałów pochodzących z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony FSCTM i innych monitorowanych źródeł.


Zapachy!

Olfaktoryczna gra kontrastów i tekstur

Metaliczne błyski. Gra światła. Żywe cienie. Na granicy dnia i nocy energia olfaktoryczna ujawnia się jednoznacznie. Poprzez kompozycje This Is Really Her! i This Is Really Him!, Zadig&Voltaire przedstawia intensywne zapachy ze swojej kolekcji.


This Is Really Her! - dla niej

Stworzony przez Sidonie Lancesseur

Wyjątkowy, niczym nocny Paryż. Intensywny, niczym miłosne podniecenie. This Is Really Her! gloryfikuje zmysłowość i śmiałość zarówno w dzień, jak i w nocy. "Aby tchnąć życie w ten olfaktoryczny efekt światłocienia, wykorzystałam efekt kontrastu na każdym poziomie" - deklaruje Sidonie Lancesseur, perfumiarka w Robertet. Akordy otwarcia w postaci świetlistego różowego pieprzu, niemal musującego dzięki pikantnym akcentom akordu bazylii i róży, dodają głębi nutom rumu i ambry. W sercu olśniewający bukiet róż z oryginalnymi metalicznymi niuansami rzuca wyzwanie kultowemu akordowi kasztanów. Ta olfaktoryczna przygoda kończy się głęboką nutą paczuli i zmysłowością akordu wanilii.


Glówne nuty:

Nuty głowy: czerwone jagody, bazylia, róża
Nuty serca: róża, kasztan
Nuty bazy: paczula, drzewo sandałowe

"Dzięki oryginalnym, jasnym, metalicznym akcentom róża w This Is Really Her! wyraża hołd złożony ponadczasowej elegancji Paryża i jego awangardowej stronie. Natomiast ciepłe, drzewne i ambrowe nuty przywołują ducha przygody nocnego Paryża." - Sidonie Lancesseur


This Is Really Him! - dla niego

Stworzony przez Nathalie Lorson

Bezgraniczny. This Is Really Him! łamie konwencję. Jedyna obowiązująca zasada? Styl życia wg. Zadiga. Nathalie Lorson, perfumiarka w Firmenich, zadbała o to osobiście: "Ten nowy magnetyczny zapach rozświetla i ogrzewa cienie paryskiej nocy". Ta nocna przygoda rozpoczyna podróż, spotkanie akordów cytrusowych. Migoczące nuty grejpfruta i cytryny ciemnieją w kontakcie z oryginalnym metalicznym akordem kwiatu pomarańczy. Wszystko to poprzedza subtelny drzewny akord Palo Santo, ocieplony nutami bursztynu, który pieczętuje tę nocną przygodę.


Główne nuty:

Nuty głowy: grejpfrut, cytryna
Nuta serca: kwiat pomarańczy
Nuta bazy: drewno

"W This Is Really Him! inspirację czerpałam z nocnego Paryża, z jego nocnego życia, które trwa do wczesnych godzin porannych. Bawiłam się światłami i kontrastami mojej palety surowców. Głębokie, tajemnicze kolory nocy odzwierciedlają bogactwo Ambroxu®, a wschodzący świt uosabia urzekający kwiat pomarańczy. Srebrzyste, metaliczne błyski nadają zapachowi rytm imprezy, która nigdy się nie kończy." - Nathalie Lorson


Ceny:

This Is Really Her!
Woda perfumowana 30 ml / 329 zł
Woda perfumowana 50 ml / 469 zł
Woda perfumowana 100 ml / 619 zł

This Is Really Him!
Woda toaletowa 50 ml / 355 zł
Woda toaletowa 100 ml / 495 zł

Zapachy dostępne są w perfumeriach Douglas i na www.douglas.plZdjęcia i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 20-04-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES