Eisenberg Paris Happiness Young Eau de Parfum - drzewno bursztynowy zapach unisex

<
Gallery image
>
Eisenberg Paris Happiness Young 1
<
Eisenberg Paris Happiness Young 1Eisenberg Paris Happiness Young 2Eisenberg Paris Happiness Young 3Eisenberg Paris Happiness Young 4Eisenberg Paris Happiness Young 5Eisenberg Paris Happiness Young 6Eisenberg Paris Happiness Young 7Eisenberg Paris Happiness Young 8Eisenberg Paris Happiness Young 9Eisenberg Paris Happiness Young 10Eisenberg Paris Happiness Young 11Eisenberg Paris Happiness Young 12Eisenberg Paris Happiness Young 13Eisenberg Paris Happiness Young 14Eisenberg Paris Happiness Young 15Eisenberg Paris Happiness Young 16Eisenberg Paris Happiness Young 17Eisenberg Paris Happiness Young 18Eisenberg Paris Happiness Young 19Eisenberg Paris Happiness Young 20
 
>
 
 

Kolekcja zapachów Happiness to zaproszenie do wolności, do połączenia się z radością codziennego życia. Wszystkie perfumy z kolekcji Happiness są unisex. Promują one ideę, że każdy, bez względu na to, jak się identyfikuje, powinien nosić zapach, który odzwierciedla to, jak czuje się sam ze sobą i z otaczającym go światem.

Każda mieszanka jest czymś pięknym, każda nuta to chwila błogości. Stworzone z miłością i pasją dla tych, którzy żyją pełnią życia.


Happiness Young Eau de Parfum - zapach unisex

Drzewo sandałowe, jednocześnie słodkie, gładkie i kremowe, tworzy pełną niuansów, złożoną bazę. Pikantna świeżość kardamonu i imbiru oraz żywiołowość bergamotki i cytryny sprawiają, że ten wielowymiarowy zapach zaskakuje subtelnym ciepłem i młodzieńczą żywiołowością. Happiness Young Eau de Parfum to zapach unisex.


Główne nuty:

Nuty głowy:
- bergamotka
- cytryna
- kardamon
- imbir

Nuty serca:
- drzewo sandałowe
- drzewo cedrowe
- fiołek

Nuty bazy:
- piżmo
- szlachetne drewno


Ceny:

Woda perfumowana 30 ml / 369 zł
Woda perfumowana 50 ml / 495 zł
Woda perfumowana 100 ml / 755 zł

Produkty Eisenberg Paris dostępne są w perfumeriach Sephora i na www.sephora.pl


Zdjęcia i stylizacja: Robert Krupiński / Glow.plAutor: Robert Krupiński
Data publikacji: 11-05-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES