Braun Skin i·expert - nowe urządzenie do depilacji metodą IPL

<
Gallery image
>
Braun Skin i·expert 1
<
Braun Skin i·expert 1Braun Skin i·expert 2Braun Skin i·expert 3Braun Skin i·expert 4Braun Skin i·expert 5Braun Skin i·expert 6
 
>
 
 

Braun wprowadza na rynek pierwszy na świecie system IPL, który uczy się po każdym użyciu i adaptuje do potrzeb skóry - Braun Skin i·expert z rewolucyjną technologią AI, która odmieni Twój sposób pielęgnacji i zapewni 1 rok gładkiej skóry.


• Braun Skin i·expert IPL to pierwszy na świecie system IPL, który naprawdę uczy się po każdym użyciu, aby zapewnić spersonalizowane doświadczenie dostosowane do użytkowniczki.

• Najnowocześniejsza technologia Braun Skin i·expert IPL uczy się i prowadzi użytkownika w czasie rzeczywistym, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.

• Braun oddaje kontrolę w Twoje ręce - stań się swoją własną kosmetyczką i zapewnij sobie długotrwałą depilację w domowym zaciszu.


Pionierska niemiecka marka produktów do pielęgnacji - Braun zaprezentowała światu urządzenie Skin i·expert, jedyny w pełni połączony system IPL, który uczy się, dostosowuje i zapewnia spersonalizowane wskazówki w czasie rzeczywistym.

Braun Skin i-expert pozwoli Ci osiągnąć szybkie i długotrwałe rezultaty depilacji (nawet do 1 roku gładkiej skóry*), a wszystko to bez konieczności wychodzenia z domu.
Inteligentny system, który automatycznie dostosowuje moc impulsów świetlnych do odcienia skóry, zapewniając przy tym ciągłe i spersonalizowane wskazówki dotyczące wykonywania zabiegów na poszczególnych partiach ciała w czasie rzeczywistym - oddając tym samym w Twoje ręce decyzję odnośnie redukcji włosów lub ich pozostawienia.

Technologia Skin i·expert IPL została zaprojektowana z myślą o szybkim, bezpiecznym i wygodnym redukowaniu owłosienia. Urządzenie łączy się z aplikacją mobilną, dostarczając spersonalizowanych wskazówek i prowadzi przez cały cykl zabiegów, które wykonamy samodzielnie w domu, a ich efekty będą porównywalne z tymi, które znamy z profesjonalnych salonów kosmetycznych.

• Informacje zwrotne dostarczane w czasie rzeczywistym pomogą Ci w prawidłowym przeprowadzaniu zabiegów na depilowanych obszarach, tak aby uniknąć pominięcia jakiegokolwiek z nich.

• Jedyne urządzenie z automatycznym dopasowaniem mocy impulsu świetlnego do Twojego unikalnego odcienia skóry i funkcją Skin Check pozwalające osiągnąć najlepsze rezultaty, przy jednoczesnym zachowaniu pełnego bezpieczeństwa.

• Nie musisz już martwić się o to, że przegapisz wizytę w profesjonalnym gabinecie, dzięki funkcjom Personal Progress Tracker i Smart Planner. Umożliwiają one śledzenie postępów, automatycznie dostosowując harmonogram sesji i pokazując, ile zabiegów jeszcze pozostało. Dzięki temu z łatwością przejmiesz kontrolę nad swoją podróżą do depilacji za niewielką część kosztów, które wydałabyś na wizytę w salonie.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 02-04-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES