Allergoff Spray - neutralizator alergenów kurzu domowego

<
Gallery image
>
Allergoff Spray 1
<
Allergoff Spray 1Allergoff Spray 2
 
>
 
 

Alergia wziewna jest szeroko rozpowszechniona na świecie, a za jej występowanie w zamkniętych pomieszczeniach odpowiadają alergeny kurzu domowego. Walka z nimi jest trudna, gdyż nawet codzienna i skrupulatna dbałość o czystość domu nie zapewnia tu pełnej skuteczności. Z pomocą przychodzi nauka! Allergoff® Spray firmy ICB Pharma to specjalistyczny preparat na alergeny kurzu domowego, którego skuteczność potwierdziły badania kliniczne*. To neutralizator alergenów kurzu domowego - pyłków roślinnych, pleśni czy alergenów odzwierzęcych. Jest przeznaczony do stosowania m.in. na materace, meble tapicerowane, dywany i pluszowe zabawki. Jest wygodny w stosowaniu, wydajny (jedno użycie zapewnia 6 miesięcy ochrony) i w pełni bezpieczny – także dla dzieci. To dobre rozwiązanie dla wszystkich osób, które mają zdiagnozowaną alergię na kurz domowy lub ją u siebie podejrzewają.


Alergie – epidemia naszych czasów

Otaczające nas środowisko jest pełne substancji alergizujących. Alergię wziewną, która dotyka największą grupę osób, wywoływać mogą alergeny kurzu domowego - alergeny roztoczy i zwierząt domowych, pyłki roślin czy też alergeny grzybów pleśniowych. Warto pamiętać, że alergia oznacza nie tylko obniżenie jakości życia, gorsze samopoczucie, uciążliwe objawy czy codzienny dyskomfort. Może przyczyniać się także do rozwoju poważnych chorób takich, jak: alergiczny nieżyt nosa (ANN), astma alergiczna, atopowe zapalenie skóry (AZS) czy alergiczne zapalenie spojówek.
W profilaktyce uczuleń niezwykle ważnym zaleceniem jest ograniczenie kontaktu z alergenami. Nie jest to jednak łatwe zadanie. Alergeny kurzu domowego, które wywołują alergię wziewną u wielu osób, towarzyszą nam niemal na każdym kroku: w domu, w pracy czy w samochodzie. Nawet bardzo dokładne i częste sprzątanie nie wystarczy, by zapewnić przed nimi pełną ochronę. Skutecznym rozwiązaniem są innowacyjne, specjalistyczne preparaty – neutralizatory alergenów.


Allergoff® Spray - neutralizacja, ochrona, bezpieczeństwo

Allergoff® Spray firmy ICB Pharma to innowacyjny środek, skutecznie chroniący przed alergenami kurzu domowego, które wdychane mogą wywoływać całoroczne objawy alergii wziewnej. Wykazuje efektywne, dwukierunkowe działanie:
neutralizuje - Allergoff® Spray zawiera wodną zawiesinę polimerowych mikrokapsułek oddziałujących na strukturę białkową alergenów. Zawarta w nich mieszanina składników aktywnych modyfikuje cząstki alergizujące, dzięki czemu tracą one swoje chorobotwórcze działanie,
• obniża ryzyko wdychania alergenów – po naniesieniu Allergoffu® Spray na chronioną powierzchnię następuje związanie drobin kurzu i obniżenie stężenia alergenów we wdychanym powietrzu.

Takie działanie przyczynia się do łagodzenia objawów alergii, poprawy komfortu życia i jakości snu, a także zmniejszenia ilości przyjmowanych leków przeciwalergicznych.

Allergoff® Spray jest przeznaczony do zabezpieczania przedmiotów takich, jak: materace, kołdry i poduszki, koce, dywany, wykładziny, legowiska zwierząt, zasłony, tapicerka (również samochodowa), pluszowe zabawki. Jest bezzapachowy i nie zawiera żadnych substancji drażniących. Zapewnia długotrwały efekt, gdyż jednorazowe użycie wystarcza aż na pół roku. Dzięki innowacyjnej technologii mikrokapsulacji, preparat po naniesieniu związuje alergeny z powierzchnią oraz unieszkodliwia je, uwalniając swoje składniki aktywne w sposób kontrolowany.

Wyróżnikiem Allergoff® Spray jest ponadto jego wysoka wydajność – jedna butelka wystarcza do zabezpieczenia aż 40 m² powierzchni. Preparat został przebadany w testach toksykologicznych i dermatologicznych.


Cena: 56 zł / op. 400 ml

Allergoff® Spray jest dostępny w aptekach na terenie całego kraju oraz w sklepie online ICB Pharma https://sklep.icbpharma.pl/Autor: Redakcja
Data publikacji: 10-03-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES