Zobacz wiosnę w pełnym blasku!

<
Gallery image
>
Zobacz wiosnę w pełnym blasku! 1
<
Zobacz wiosnę w pełnym blasku! 1Zobacz wiosnę w pełnym blasku! 2Zobacz wiosnę w pełnym blasku! 3Zobacz wiosnę w pełnym blasku! 4
 
>
 
 

Clin jest od lat niekwestionowanym liderem w produktach do mycia powierzchni szklanych, ciesząc się zaufaniem wielu Polaków. To bez wątpienia ekspert od czystych okien, który zapewnia połysk bez smug na dłużej. Co więcej konsumenci odkrywają jego wszechstronne działanie, gdyż Clin umożliwia również czyszczenie problematycznych elementów na błysk bez konieczności polerowania. Dlatego wpuść przez czyste szyby wiosenną energię, ciesz się promieniami słońca i wnętrzami, w których wszystko lśni.


Wiele z nas z utęsknieniem czeka na wiosnę. Mimo że do jej nadejścia zostało jeszcze kilka tygodni, to dzięki dłuższym dniom, przez okna wpada coraz więcej światła. A przecież to ono daje nam energię i siłę do działania! Dlatego warto je wpuścić przez czyste szyby. Zabrudzenia i zacieki po zimie same nie znikną, ale Ty z pomocą płynu Clin usuniesz je skutecznie, szybko i bez konieczności polerowania.

Czysto, że aż lśni? W przypadku Clin Lemon hasło to można potraktować dosłownie. Jego skuteczna formuła z bio-alkoholem ma delikatniejszy, jeszcze przyjemniejszy zapach i zapewnia połysk bez smug i konieczności wyczerpującego polerowania. Butelka ma zaś dwufunkcyjny dyfuzor typu „piana&spray”. Dzięki niemu, w zależności od rodzaju i stopnia zabrudzeń, można rozpylić produkt punktowo w formie aktywnej piany lub tradycyjnie jako równomierną mgiełkę osiadającą na całej powierzchni. Nie tylko szyb!

Clin Lemon to nie tylko znany ekspert od czystych okien, ale produkt o wszechstronnym działaniu. W kilka chwil nadaje połysk bez smug różnym problematycznym elementom, takim jak lustra, armatura, szklane blaty czy płyta indukcyjna. Nadaje ostatni szlif po sprzątaniu zapewniając połysk, bez konieczności polerowania. Ślady palców na frontach szafek, smugi na drzwiach prysznicowej kabiny, krople wody na glazurze - dla Clin Lemon to żadne wyzwanie. Z parowaniem szklanych powierzchni, np. zaparowane lustra w łazience, poradzi sobie natomiast Clin Antypara, który przeciwdziała kondensacji pary wodnej.

W czasach, gdy każdy jest zabiegany, a wolne chwile są na wagę złota, posiadanie płynu, który można wykorzystywać do bezpiecznego czyszczenia wielu zupełnie różnych przedmiotów, to najwygodniejsze rozwiązanie. Zaoszczędzony czas można zaś przeznaczyć na... zachwycanie się wiosną w pełnym blasku, dzięki Clin!Autor: Redakcja
Data publikacji: 12-02-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES