Tygryski - pałeczki kukurydziane z nadzieniem mango z nutą marakui

<
Gallery image
>
Tygryski - nowe pałeczki kukurydziane 1
<
Tygryski - nowe pałeczki kukurydziane 1Tygryski - nowe pałeczki kukurydziane 2
 
>
 
 

Dzieci kochają przekąski... dorośli również, a jeszcze bardziej kochają pyszne, owocowe smaki, które przywodzą na myśl beztroskie wakacje, pełne dobrej zabawy i wspaniałych przygód. Marka Tygryski doskonale o tym wie, dlatego teraz w jej portfolio znajdziemy nowy i jedyny taki na rynku - wariant pałeczek kukurydzianych z nadzieniem mango z nutą marakui! To wyśmienite połączenie smaków zyskało dużą popularność zarówno wśród małych, jak i większych łasuchów. A w Tygryskowym wydaniu będzie stanowić prawdziwą ucztę dla podniebienia zawsze wtedy, kiedy najdzie nas ochota na małe co nieco.


Nadziewane pałeczki kukurydziane od marki Tygryski to bez wątpienia unikatowy produkt na rynku. Tworzone są zgodnie z opatentowaną technologią i recepturą, nadającą wyjątkowej chrupkości i smaku. Za każdym razem, gdy się ich spróbuje, wywołują okrzyk „Mniam”! A teraz zachwycają nowym, tropikalnym smakiem, przed którym nikt się nie oprze. Mango z nutą marakui doskonale uzupełnia obecną ofertę pałeczek z pysznym nadzieniem truskawkowym, czekoladowym i jagodowym. Zdecydowanie warto je mieć pod ręką, w domu, na spacerze, w torbie czy plecaku, tak aby mogły towarzyszyć milusińskim w czasie zabaw lub w chwili, gdy przychodzi chęć na pochrupanie czegoś mega smacznego. Warto zaznaczyć, że przekąska nie brudzi rączek. To za sprawą termostabilnego nadzienia, które nie wypływa z pałeczki. Ponadto kształt chrupek jest idealny do złapania przez malutką dłoń dziecka. Już teraz dołącz do egzotycznego świata, gdzie Tygryski chrupią bardziej!


Cena:
Tygryski pałeczki kukurydziane z nadzieniem mango z nutą marakui: 3,79 zł / 60 gAutor: Redakcja
Data publikacji: 29-11-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES