Tygryski - nowe chrupki kukurydziane o smaku miód malina

<
Gallery image
>
Tygryski - chrupki kukurydziane o smaku miód malina 1
<
Tygryski - chrupki kukurydziane o smaku miód malina 1Tygryski - chrupki kukurydziane o smaku miód malina 2
 
>
 
 

Podczas każdej małej i dużej przygody dzieci lubią mieć pod ręką coś dobrego do przegryzienia. Wyrusz więc na pyszną przygodę z nowymi Tygryskami - chrupkami kukurydzianymi o smaku miódu i maliny.


Już od najmłodszych lat dzieci odkrywają świat jaki je otacza i robią to wszystkimi zmysłami - dotykają, słuchają i oczywiście smakują! To właśnie dlatego, podczas każdej małej i dużej przygody lubią mieć pod ręką coś dobrego do przegryzienia. Doskonałym towarzyszem tych beztroskich chwil staną się chrupki kukurydziane Tygryski, które teraz zaskakują nowym, przepysznym smakiem - miód malina! To połączenie oczaruje każdego, kto choć raz go spróbuje...

Marka Tygryski jako lider w kategorii przekąsek dla dzieci, nie tylko pragnie spełniać oczekiwania i potrzeby swoich Klientów, ale również je odkrywać. Rozszerzając linię Tygrysków deserowych, w której występują chrupki o smaku truskawkowym, jabłkowym, czekoladowym i toffi, o nowy wariant – miód malina, umożliwia znalezienie swojego ulubionego.

Tygryski chrupki kukurydziane - miód malina, podobnie jak pozostałe z tej "rodziny", doskonale chrupią i są barwione owocami i warzywami. Nie znajdziemy tu sztucznych dodatków oraz oleju palmowego. Ponadto, dzięki bazie w postaci kaszy kukurydzianej są bezglutenowe. Warto zaznaczyć, że nowy smak Tygrysków – miód malina, został wyłoniony w ślepych testach, gdzie Mamy wraz ze swoimi pociechami wybrały go spośród 5 innych propozycji. Fantazyjne połączenie smaku maliny i miodu mocno kojarzy się z ciepłymi, wakacyjnymi wieczorami. Dlatego, jeśli chcecie, by lato było obok Was przez cały czas i to na wyciągnięcie ręki, nowe Tygryski będą strzałem w dziesiątkę! Z pewnością przypadną do gustu nie tylko najmłodszym milusińskim, ale również ich opiekunom, bo Tygryski kochają wszyscy, bez względu na wiek.


Cena: 2,74 zł / 70 gAutor: Redakcja
Data publikacji: 29-02-2024

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES