Słodko i zdrowo - letnie desery St.Dalfour

<
Gallery image
>
Słodko i zdrowo - letnie desery St.Dalfour 1
<
Słodko i zdrowo - letnie desery St.Dalfour 1Słodko i zdrowo - letnie desery St.Dalfour 2Słodko i zdrowo - letnie desery St.Dalfour 3Słodko i zdrowo - letnie desery St.Dalfour 4Słodko i zdrowo - letnie desery St.Dalfour 5Słodko i zdrowo - letnie desery St.Dalfour 6
 
>
 
 

Rzadko kto nie lubi deserów. Wiemy jednak, że wszelkie słodkości z reguły zawierają cukier z buraków cukrowych, który nie jest do końca pożądany dla naszego organizmu.


Moda na zdrowe odżywianie i umiejętne dobieranie składników naszej codziennej diety spowodowała, że większość z nas z przyjemnością się jej poddało a tym samym wzrosła nasza świadomość co do sposobu zdrowego i mądrego odżywiania.

Ale co z deserami? Czy zdrowe odżywianie wyklucza przyjemność jaką nam dają ciasta, lody i muffinki?

Absolutnie nie! Obecnie mamy nieograniczony wręcz dostęp do różnych przepisów na zdrowe bezcukrowe łakocie, które swoją słodycz zawdzięczają naturalnym sokom owocowym. Słodkie - wcale nie musi oznaczać, że niezdrowe. Wręcz przeciwnie.


Coraz bardziej rozpoznawalną marką na naszym kulinarnym rynku stają się produkty francuskiej marki St.Dalfour.

Słodkim odkryciem jej jest Owocowa Rapsodia St.Dalfour, wytwarzana według tradycyjnej francuskiej receptury, mającej swój rodowód w dolinie Loary. Owocowa Rapsodia to 100% owoców, w ich naturalnej postaci. Słodycz nadaje jej naturalny, skoncentrowany sok owocowy zamiast tradycyjnego cukru.

Z 18 smaków St.Dalfour - od tradycyjnych (malina, wiśnia, truskawka...) po egzotyczne (imbir z pomarańczą, ananas z mango, kumquat), każdy wybierze coś dla siebie.
A więc? Dodawajmy Owocową Rapsodię do koktajli jogurtowych, musli, lodów i ciast.
Marka St.Dalfour funduje nam naprawdę słodki i zdrowy początek lata.


www.northcoast.com.plAutor: Redakcja
Data publikacji: 31-05-2016

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES