Grissini - włoska przekąska

<
Gallery image
>
Grissini - włoska przekąska 1
<
Grissini - włoska przekąska 1Grissini - włoska przekąska 2Grissini - włoska przekąska 3Grissini - włoska przekąska 4
 
>
 
 

Włosi – mistrzowie kulinarni nie wyobrażają sobie posiłku bez antipasti. Tradycyjna włoska przekąska, to tradycyjnie włoskie wędliny, krokieciki, kulki mięsne, szeroki wybór oliwek, karczochów, suszonych pomidorów. Nieodłącznym elementem tej uczty są również chrupiące Grissini. Grissini, czyli włoskie paluszki, wywodzą się z Piemontu - regionu położonego w północnej części Włoch, którego stolicą jest Turyn. Piemontczycy pozostają wierni swojej tradycji kulinarnej. Region słynie z takich dań jak Vitello Tonato czy serowa Fonduta i rozpoznawalnych na całym świecie win Barolo czy Barbaresco.


Grissini to rodzaj pieczywa, na bazie mąki pszennej, formowany w długie paluszki. Dodatkowo można posypać je solą morką, sezamem lub makiem. Idealnie pasują do wędlin, sera czy dipów. Świetne na szybką przekąskę w pracy , spotkanie z przyjaciółmi przy grillu lub większą imprezę.

Grissi Roberto to lider na włoskim rynku. Doskonała jakość (produkt nie zawiera tłuszczów uwodornionych), jest wyjątkowo delikatny w smaku a razem chrupiący.

www.northcoast.com.plAutor: Redakcja
Data publikacji: 02-05-2016

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES