Świąteczne inspiracje prezentowe od Braun

<
Gallery image
>
Świąteczne inspiracje prezentowe od Braun 1
<
Świąteczne inspiracje prezentowe od Braun 1Świąteczne inspiracje prezentowe od Braun 2Świąteczne inspiracje prezentowe od Braun 3Świąteczne inspiracje prezentowe od Braun 4Świąteczne inspiracje prezentowe od Braun 5Świąteczne inspiracje prezentowe od Braun 6Świąteczne inspiracje prezentowe od Braun 7Świąteczne inspiracje prezentowe od Braun 8Świąteczne inspiracje prezentowe od Braun 9Świąteczne inspiracje prezentowe od Braun 10
 
>
 
 

Święta tuż za rogiem. Obraz widoczny zza okien nieustannie o tym przypomina. Z każdym dniem zbliża się okres rodzinnych spotkań i wzajemnego obdarowywania. Z decyzją o prezencie nie warto czekać do ostatniej chwili, zwłaszcza gdy chcemy sprawić radość bliskiej naszemu sercu osobie. Dobrze przemyślany prezent może okazać się praktycznym i trwałym elementem codzienności. Czy sami nie chcielibyście dostać czegoś takiego? Dobrym pomysłem może okazać się przedmiot, który stanie się częścią rutyny pielęgnacyjnej. Jeśli wciąż nie podjęliście decyzji, chcielibyśmy Wam to ułatwić i przedstawić kilka propozycji.


Braun Silk-expert Pro 5

Urządzenie do domowej depilacji IPL będzie idealnym prezentem dla osoby, która ze względu na brak czasu zazwyczaj wybiera zabiegi, które jest w stanie samodzielnie wykonać w domowym zaciszu. Depilacja z  Braun Silk-expert Pro 5 jest delikatna i bezpieczna, a dodatkowo pozwali zapomnieć o włoskach na długi czas, nawet do roku! Dzięki jedynej na rynku technologii SkinPro 2.0, która na bieżąco odczytuje odcień skóry i automatycznie dobiera moc urządzenia w zależności od depilowanej części ciała, możemy swobodnie oddać się zabiegowi depilacji. Urządzenie myśli i pracuje za nas.


Depilator Braun Silk-épil 9 Flex

Piękny design jest tym, co przykuwa uwagę jako pierwsze w przypadku tego urządzenia. Silk-épil 9 Flex od Braun będzie zatem idealnym prezentem dla estetek, dla których walory wizualne przedmiotów codziennego użytku grają pierwsze skrzypce. Design w tym przypadku idzie w parze z zaawansowaną technologią. Pełną precyzję zapewni elastyczna głowica, która płynnie dopasowuje się do konturów ciała. Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie w depilatorach mechanicznych. Zastosowano tu również technologię SensoSmart™, która pozwoli użytkownikowi dostosować odpowiednią siłę nacisku podczas zabiegów, sygnalizując czerwonym światełkiem, gdy jest ona zbyt mocna.


Golarka Braun Series 9 Pro +

Klasa i elegancja. Tym właśnie charakteryzuje się topowy model golarki od Braun. To urządzenie z najwyższej półki, co z pewnością  zauważy i doceni każdy obdarowany. Na uwagę zasługuje głowica ProHead i 5 elementów tnących: dwie folie golące, dwa trymery przycinające dłuższy zarost, w tym rosnący w różnych kierunkach oraz element SkinGuard, który chroni skórę przed podrażnieniami. Urządzenie jest na tyle precyzyjne, że wychwytuje włosy o długości zaledwie 0,05 mm, a technologia AutoSense automatycznie dostosowuje moc w zależności od grubości i gęstości zarostu. Braun Series 9+ to solidne narzędzie, które przetrwa długie lata.


Trymer Braun BT 9

Czy znasz jakiegoś brodacza? Alb kogoś, kto lubi dbać o swój zarost? Oto propozycja, która pozwoli na precyzyjne przycięcie, wycieniowanie i konturowanie zarostu w domowym zaciszu, oferując efekty jak po wizycie w salonie barberskim. Na dodatek obsługa urządzenia jest przestępna i intuicyjna. Elementami tnącymi są nietępiące się ostrza ProBlade o szerokiej powierzchni. Delikatność i skuteczność zapewnia technologia AutoSense, która dostosowuje moc pracy urządzenia do gęstości i grubości zarostu. Za pomocą pokrętła można precyzyjnie wybrać długość cięcia, mając do dyspozycji aż 40 ustawień z podziałką co pół milimetra. Tak wiele opcji w zaledwie jednym urządzeniu!


Zdjęcia: serwis prasowy Braun (P&G)Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 09-12-2023

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES