Interesują Cię detale? Pasjonują niezwykłe w Twoich oczach szczegóły? Jeśli tak, to chętnie je wszyscy zobaczymy! Bo nie każdy miał okazję podziwiać piękno kropli wody w dużym zbliżeniu, maleńkich owadów, o urzekającym ubarwieniu, wnętrza egzotycznego kwiatu, czy też drobinki pustynnego piasku. Pokaż to, co „widział” Twój makro obiektyw, a z pewnością odkryjesz przed innymi niezwykłą urodę detali otaczającej nas fauny i flory, czy ”zwykłych” przedmiotów, które stanowią dla Ciebie interesujący obiekt fotografowania. W tej kategorii możesz zamieścić nieograniczoną liczbę galerii. Pamiętaj, że jedna galeria, to nie więcej niż 40 zdjęć. Oprócz nich możesz także dodać ich opis.

ABY DODAĆ GALERIĘ MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ >>
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES