ECCO Vitrus™ Mondial - najnowsza kolekcja dla mężczyzn

<
Gallery image
>
Ecco Vitrus™ Mondial 1
<
Ecco Vitrus™ Mondial 1Ecco Vitrus™ Mondial 2
 
>
 
 

W tym sezonie marka ECCO prezentuje kolekcję ECCO Vitrus™ Mondial, która zachwyci niejednego mężczyznę swoim wyjątkowym połączeniem szyku, elegancji i wygody. Kolekcja to już czwarte wydanie linii Vitrus™, stworzonej przy pomocy rewolucyjnej technologii, dzięki której modele butów to przełom w kategorii luksusowego i wygodnego obuwia dla mężczyzn. Marka od samego początku swojego istnienia stawia na integrację duńskiego rzemiosła z innowacyjnymi technologiami.


Styl i wygoda ponad wszystko

Kolekcja jest stworzona z myślą o współczesnym mężczyźnie, który prowadzi szybki i aktywny styl życia, ma nienaganny gust oraz konkretne oczekiwania. Obuwie ma być szykowne, ponadczasowe i wygodne. Vitrus™ Mondial jest odpowiedzią na te właśnie potrzeby, a cała linia została wykonana z najlepszej jakości skóry ECCO Box Calf, wytwarzanej we własnych garbarniach marki. Obuwie z tej kolekcji jest pierwszym w rodzinie Vitrus, które łączy w sobie rozwiązania wygody premium ze skórzaną podeszwą zewnętrzną. Już po pierwszych krokach w butach z serii Vitrus™ Mondial, każdy użytkownik zakocha się bezpowrotnie w ich wyglądzie i wyjątkowym komforcie. Inne udoskonalenia, które wyróżniają tę kolekcję, to zupełnie nowa, szczuplejsza sylwetka i luksusowy wygląd, który zawdzięczany jest skórzanej podeszwie zewnętrznej oraz nowym cienkim woskowanym sznurówkom.


Innowacyjne Technologie ECCO

Cała kolekcja została zaprojektowana, wykorzystując pionierską technologię ECCO Fluidform™ Direct Comfort, która idealnie dostosowuje obuwie do kształtu stopy i zapewnia użytkownikowi odczucie maksymalnej wygody. Co więcej, innowacyjna struktura ECCO Vitrus™ zapewni dodatkowe podparcie dla pięt, przez co buty sprawdzą się świetnie w dłuższym użytkowaniu.  Dla wielu mężczyzn kolekcja ECCO Vitrus™ Mondial to odpowiedź na sprecyzowane wymagania, trwałość oraz komfort na najwyższym poziomie.Autor: Robert Krupiński
Data publikacji: 26-05-2020

KOMENTARZE

Nikt nie skomentował tej treści, bądź pierwszy.

DODAJ NOWY KOMENTARZ

Aby skomentowac treśc musisz byc zalogowany, zaloguj się lub załóż konto
 
 
Polityka prywatności
Uaktualniliśmy naszą politykę prywatności.
Twoja prywatność jest dla nas ważna, dlatego informujemy Cię o zmianach w naszej Polityce Prywatności. Aby informacje o sposobie przetwarzania Twoich danych osobowych były bardziej przejrzyste i czytelne, podzieliliśmy Politykę Prywatności na różne rozdziały. W każdym rozdziale szczegółowo opisujemy, które Twoje dane osobowe mamy i jak je przetwarzamy. Dodaliśmy też więcej informacji na temat Twoich praw – na przykład tego, jak uzyskać dostęp do swoich danych i jak powiadomić nas, abyśmy zaprzestali ich przetwarzania.

Naszą Politykę Prywatności możesz znaleźć na Glow.pl w dolnej zakładce "Polityka Prywatności". Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twoich danych osobowych lub chcesz się dowiedzieć, jak uzyskać dostęp do swoich danych osobowych lub je usunąć, napisz na adres e-mail: robert.krupinski@glow.pl

Zapoznaj się z Polityką Prywatności
BRAK ZGODY COOKIES